Skip Navigation Links
 

Teos Marina Santamanu WELLNESS & SPA


Yönetim Dünyası Facebook
Twitter Yönetim Dünyası


Haber Bülteni

 
İnsanların Önünde Nasıl Konuşacağım?
 
İş yerinizde koordinatörlerinize, kongrede katılımcılara, bir düğünde davetlilere, bir yardımlaşma toplantısında misafirlere yapacağınız bir konuşma olabilir... Bu konuşmayı nasıl gerçekleştireceğinizi düşündüğünüzde sıkıntıya kapılıp bu işin üstesinden nasıl geleceğinizi bilemiyor musunuz?
 
Herkesin önünde konuşma korkusu gerçekleştireceğimiz koçluk sayesinde bir sanata dönüşebilecek... insanların sizi dinlemesini sağlayıp, etkili konuşmalar gerçekleştirebileceksiniz.
  
Zaman Bana Yetmiyor!
 
Herkesin zamanla derdi vardır. Kimi insanlar zamanlarına yapılacak bir çok şeyi sığdırırken kimisi de zamanına hiçbir şeyi sığdıramaz. Bu durumda acaba problem zamanda mı yoksa sizde mi?
 
Herkesin bir günde 24 saati var ve bunu hiç bir şekilde uzatıp kısaltamıyoruz... Ya da saklayıp başka bir zaman kullanmak için ayıramıyoruz... Zaman geçiyor, acaba zamanı nasıl yönetiyoruz? Başarının anahtarı etkili bir zaman yönetimi! Başarılı olmak, hem kendimize hem ailemize hem işimize hem de çevremize zaman ayırabilmek için ZAMAN YÖNETİMİ şart. Bu koçluk hizmeti bireyin zamanını istediği gibi harcama yeteneğini sağlıyor...
Herkes Bana Düşman Gibi…
 
Bireylerin diğer kişilerle etkili iletişim kurabilmelerini sağlamak ve iletişim aksaklıklarını ortadan kaldırmak, toplum önünde daha saygıdeğer bireyler yaratmak amacıyla iletişim koçluğu sunulmaktadır.

Herkesle iyi iletişim kurabilmenin aslında bir sırrı vardır; ancak bu kişisel özellikleri çok iyi tanıyarak elde edilebilecek bir yetidir. Ancak kişisel özellikleri anlamak o kadar da kolay değildir. İşte bu koçluk hizmetinde aslında kişilik ipuçları incelenerek etkili iletişim süreci yaratılabilmesi hedeflenmektedir.
Gelecek Çok Karanlık!
 
Kariyer planlaması yaparken yaşanan sıkıntıları ve insanların ömürleri boyunca istemedikleri işlerde çalışmalarını, istemedikleri ortamda bulunmak zorunda olduklarını hepimiz biliyoruz… Aslında kişinin kendisini ve isteklerini bilerek hareket etmesinden daha güzel bir şey yok; ancak kimseye de kolay kolay sen neyi istiyorsun diyen yok…
Hayatını mutlu ve istediği ortamlarda bulunarak geçiren bireyler yaratmak için Yönetim Dünyası Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak kişilere bu alanda da koçluk hizmeti vermekteyiz.
İnsanları İkna Edemiyorum!
 
Özellikle satış ve pazarlama alanında çalışan bireyler ya da birlikte oldukları insanlarla başa çıkamayanlar… Hiçbir zaman benim istediğim olmuyor diyenler…
 
İkna kabiliyetini güçlendirmek, insanları etkilemek ve istediğini yaptırabilmek gibi özelliklerin yetenek edindirildiği bu koçluk hizmetiyle bireyler iş yaşamlarında da çok büyük başarılar elde edebilmektedir.
Başka Dilde Konuşalım… 
 
Maksadımız, eğlenmek aynı zamanda eğitmek, güzel vakit geçirmek ve güzel insanlarla tanışıp muhabbet etmek…
 
Bir dili bilmek her zaman için konuşmak anlamına gelmemektedir. Bu nedenle özellikle iş toplantılarında, karşılamanız gereken yurtdışından gelen bir konuğunuz olduğunda ya da konuşmacı olarak çağırıldığınız bir seminerde düzgün ve akıcı bir şekilde farklı bir dilde konuşmak amacıyla hazırlanmış bir koçluk hizmetidir. Bu hizmetimiz bireysel koçluk olarak değerlendirilmekle birlikte uygulamaları en az beş kişilik gruplardan oluşmaktadır.


Web tasarım mevki.com